Stranger Things

Soundtrack: Stranger Things 2

· Door

Facebook Twitter WhatsApp

De nieuwe afleveringen van Stranger Things zijn eindelijk te streamen op Netflix. Welke muziek is te horen in het tweede seizoen van de ode aan de jaren 80?

'Imposant en beeldschoon' schreven we afgelopen vrijdag over het tweede seizoen van Stranger Things. De gebroeders Duffer hebben wederom een liefdesbrief aan de jaren 80 geschreven, met een lading vol klassiekers op de soundtrack.

De synthpop van acts als DEVO ('Whip it'), The Romantics ('Talking in your sleep') en Duran Duran ('Girls on film') is onweerstaanbaar. En dan is er ook nog heerlijk foute hairmetal van Motley Crüe ('Shout at the devil'), The Scorpions ('Rock you like a hurricane'), Bon Jovi ('Runaway') en vroege Metallica ('The four horsemen'). Tel daarbij nog werk van The Clash, Queen en The Psychedelic Furs en de ode is geslaagd.

Beluister de soundtrack van Stranger Things 2 hieronder.

https://open.spotify.com/user/1296899268/playlist/21Vp2tQQbfJFHFQahE5OSo

Daarnaast hebben Kyle Dixon en Michael Stein wederom een instrumentale soundtrack geschreven voor het nieuwe seizoen van Stranger Things. Die is hieronder te beluisteren.

https://open.spotify.com/album/2l0rdHb97fQidl9dsOxE6B

Lees ook